Forum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingTutoriale: Wordpress, Photoshop, vBulletin, MyBB, programare, baze de dateArticole freelancing, bani pe net, publicitate, web design, servicii webVinde / cumpara domenii, situri, ofera jobs, reclameForum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingRegulament forumContact
WeBB Skin va ofera suport si tutoriale in toate domenile de internet.

Angajam personane pentru site!Salariu 5€/luna

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj

[Pagina 1 din 1]

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Angajam personane pentru site!Salariu 5€/luna




Pentru ca echipa Computer.all-up.com este formata din putini membri m-am hotarat sa mai angajez cateva persoane care sa se ocupe cu postarile,design,dezvoltare site dar si altele deoarece eu nu mai am asa mult timp la dispozitie si trebuie sa ma ocup de foarte multe lucruri.Pentru asta ofer un salariu de 5€/luna.Plata se face prin transfer credit pe orice retea: Vodafone,Cosmote,Orange dar si prin plata cu cardul prin prepay,dupapreferintele dumneavoastra.Veti incepe sa primiti banii dupa prima luna de presupusa "munca".Va anunt ca nu este niciun fel de gluma,totul este adevarat si pentru asta noi ne asumam toate responsabilitatile!


Daca sunteti interesat contactati-ma la adresa de mail :Computer.allup@yahoo.com

avatar

Alex.


As dori eu sa ma angajez.Pot posta si face reclama!Astept un raspuns.

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Da sunt de acord.Contacteaza-ma la : Computer.allup.com@yahoo.com

avatar

Alex.


Sper sa ma descurc!!

avatar

FDiHD


Salut as dori sa ma alatur staff-ului ..pe partea de design si stiri IT , cunostinte medii ,varsta 18 ani , seriozitate , perceptiv la sfaturi.

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Contacteaza-ma la :computer.allup@yahoo.com sau lasa adresa ta de mail aici!

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Oferta s-a terminat.-->>Topic inchis.

SensatioNNicK

SensatioNNicK



Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum