Forum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingTutoriale: Wordpress, Photoshop, vBulletin, MyBB, programare, baze de dateArticole freelancing, bani pe net, publicitate, web design, servicii webVinde / cumpara domenii, situri, ofera jobs, reclameForum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingRegulament forumContact
WeBB Skin va ofera suport si tutoriale in toate domenile de internet.

CUM PUN PAROLA LA UN FOLDER SAU DOCUMENT?[TUTORIAL Video]

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj

[Pagina 1 din 1]

1
CUM PUN PAROLA LA UN FOLDER SAU DOCUMENT?[TUTORIAL Video] la data de Dum Dec 25, 2011 12:45 am

Andrei
Administrator
Administrator

CUM PUN PAROLA LA UN FOLDER SAU DOCUMENT?

Buna ziua dragi prieteni.Numele meu este Andrei si in acest tutorial o sa va arat cum putem parola un folder,fisier sau document pentru a interzice accesul la accesul la ele de catre alte persoane care mai utilizeaza calculatorul dvs.

Pentru a face acest lucru aveti nevoie de programul Protected folder pe care il puteti descarca de :aici

Urmariti acest tutorial video.

Ultima editare efectuata de catre Andrei in Dum Dec 25, 2011 1:42 pm, editata de 5 ori

Alex.

Acest tutorial ma ajutat foarte foarte mult!!Si pe mine , dar si pe varul meu.

FastAndSlow

IObit a facut mereu programe foarte bune. Bucurati-va de Protected Folder cat mai este free...

Andrei
Administrator
Administrator

Cat timp exista acest tutorial,fi sigur ca va fi free.Pentru ca e urcat programul la noi pe serverul de gazduire:filehost.ro.Dar totusi bucurati-va de el.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum