Forum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingTutoriale: Wordpress, Photoshop, vBulletin, MyBB, programare, baze de dateArticole freelancing, bani pe net, publicitate, web design, servicii webVinde / cumpara domenii, situri, ofera jobs, reclameForum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingRegulament forumContact
WeBB Skin va ofera suport si tutoriale in toate domenile de internet.

Arhivare si dezarhivare

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj

[Pagina 1 din 1]

1
Arhivare si dezarhivare Empty Arhivare si dezarhivare Sam Noi 05, 2011 5:29 am

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Arhivare si dezarhivare Arhivaredezarhivare

7 ZIP Download

Win Rar Download

IZArc Download


Exista si altele dar cred ca nu ar trebuii sa va abateti de la acestea.Sunt foarte folosite si bune.Folositi-le cu incredere!



Ultima editare efectuata de catre Andrei in Mier Ian 04, 2012 11:34 am, editata de 1 ori

2
Arhivare si dezarhivare Empty Re: Arhivare si dezarhivare Sam Noi 26, 2011 10:01 pm

avatar

cristian


Imi place foarte mult.De fiecare data cand reinstalez windowsul trebuie sa le caut.De acum incolo o sa vin aici.Bafta in continuare Andrei!

3
Arhivare si dezarhivare Empty Re: Arhivare si dezarhivare Sam Noi 26, 2011 10:04 pm

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Multumesc.Ma bucur ca te-am putut ajuta.

4
Arhivare si dezarhivare Empty Re: Arhivare si dezarhivare Joi Dec 22, 2011 11:49 pm

avatar

Alex.


Eu folosesc WinRAR

5
Arhivare si dezarhivare Empty Re: Arhivare si dezarhivare Mier Ian 04, 2012 10:53 am

FastAndSlow

FastAndSlow


WinRAR mi se pare cel mai bun Smile

6
Arhivare si dezarhivare Empty Re: Arhivare si dezarhivare Mier Ian 04, 2012 11:35 am

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

La fel si mie,dar tinand cont ca majoritatea versiunilor de windows xp vin incorporate cu 7 ZIP,nu cred ca mai avem de ce sa instalam winrar.


Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum