Forum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingTutoriale: Wordpress, Photoshop, vBulletin, MyBB, programare, baze de dateArticole freelancing, bani pe net, publicitate, web design, servicii webVinde / cumpara domenii, situri, ofera jobs, reclameForum: web design, programare, domenii, hosting, SEO, blogging, freelancingRegulament forumContact
WeBB Skin va ofera suport si tutoriale in toate domenile de internet.

Schimbare domeniu site!

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj

[Pagina 1 din 1]

1
Schimbare domeniu site! Empty Schimbare domeniu site! Sam Noi 26, 2011 1:01 pm

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

Stiu si stiti ca am muncit destul de mult la acest site si peste tot apare computer.all-up.com,dar nu asta e singura problema.Atunci cand am realizat acest site eram hotarat ca in el voi publica numai programe pentru calculator.Iata ca ideile unui om se mai si schimba.Dupa cum ati vazut am inceput sa scriu si diferite tutoriale,stiri despre IT si multe altele.Totul este dedicat computerului respectiv windowsului.A doua mare problema este ca siteul este indexat pe google,bong,yahoo si inscris in multe alte directoare web cu acest url:computer.all-up.com.Dar sa trecem peste asta pentru ca cu multa munca depusa vom reusii.

Acum ce este mai important este denumirea pe care o vom alege pentru ca aceasta va ramane pentru totdeauna.Am stat,m-am gandit,am verificat si am zis ca numele de domeniu sa inceapa cu HELPC.Nustiu daca este o alegere tocmai buna tocmai deaceea v-as ruga sa ma sfatuiti.

Stiu ca frumos ar fi sa sa avem un domeniu.ro .com .net sau mai stiu eu...dar nu avem fonduri deocamdata pentru ca suntem la inceput.Sa nu va ganditi ca o sa va cer vreodata sa donati bani.Nu,nu pe acest site.O sa economisesc si o sa dezvolt mult mai mult de atat.Pana atunci v-as ruga sa votati in sondajul de mai sus sau sa lasati un comment cu alte propuneri.Va multumesc.

Cu drag,Andrei

2
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Sam Noi 26, 2011 9:38 pm

avatar

MihaiPC


Eu as zice ca domeniul sa inceapa cu HELPC sau cu Forcomputer.
Din sondajul de mai sus cred ca cel mai potrivit,care imi place si mie ar fi:HELPC.4ulike.com
HELPC.nspro.biz
HELPC.all-up.com

3
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Sam Noi 26, 2011 9:59 pm

avatar

cristian


Eu as zice ca cel mai potrivit este HELPC.all-up.com.Acum totul depinde de tine Andrei.

4
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Dum Dec 04, 2011 3:47 am

Andrei

Andrei
Administrator
Administrator

M-am hotarat.Cred ca cel mai bine ar fi sa lasam acest domeniu:Computer.all-up.com

5
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Dum Dec 18, 2011 4:03 am

avatar

nicuNK


Foarte buna alegere!

6
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Dec 22, 2011 1:14 pm

avatar

Alex.


As zice ca e perfect ca forumul sa ramana asa cum e!

7
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Ian 12, 2012 12:22 am

FastAndSlow

FastAndSlow


Cel mai bine ar fi .net , sau .info .

8
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Ian 12, 2012 2:53 am

avatar

Alex.


daca nu avem fonduri...de unde?Sad

9
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Ian 12, 2012 3:05 am

FastAndSlow

FastAndSlow


17 euro e mult? Smile)

10
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Ian 12, 2012 3:05 am

avatar

Alex.


dai si tu? Very Happy

11
Schimbare domeniu site! Empty Re: Schimbare domeniu site! Joi Ian 12, 2012 3:17 am

FastAndSlow

FastAndSlow


Nu. Daca e sa dau, dau pentru site-ul meu, + ca nu castig nimic daca dau.


Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum